Objavte silu rozmarínu vo výživových doplnkoch Herbalife Nutrition

Objavte silu rozmarínu vo výživových doplnkoch Herbalife Nutrition

Uponáhľaný životný štýl je už štandardom dnešnej doby a vplýva aj na naše stravovacie návyky. Doprajete si bohaté raňajky? Jete odporúčanú dávku ovocia a zeleniny? Máte dostatok pohybu? Mnohí z nás sa počas vyčerpávajúcich dní dokážu zmôcť len na jedno – chýbajúce vitamíny dopĺňajú umelou formou.

Výživový doplnok Rose Guard podporí vašu imunitu

Teóriu, ako byť fit a postarať sa o svoju imunitu, ovládajú všetci. Horšie je to však s jej aplikovaním do života. Denne sú ľudia zavalení toľkými povinnosťami, že si len málokedy dokážu nájsť chvíľku pre seba, pre svoje zdravie. Či už v podobe krátkej relaxácie, cvičenia, pohybu na čerstvom vzduchu alebo prípravy zdravých jedál a nápojov. Obzvlášť v chladných mesiacoch, keď nie je možné konzumovať ovocie a zeleninu z vlastných záhrad a kedy sa musia spoľahnúť na tovar zo supermarketov, je o to dôležitejšie dávať si pozor na zloženie stravy. Telo potrebuje prijímať každý deň vitamíny, ktoré sa starajú o budovanie imunitného systému či redukovanie oxidačného stresu. Prípravok Rose Guard od Herbalife Nutrition len v dvoch tabletách denne dodá odporúčanú dávku vitamínov pre podporu imunitného systému.

Objavte silu rozmarínu vo výživových doplnkoch Herbalife Nutrition
Objavte silu rozmarínu vo výživových doplnkoch Herbalife Nutrition (zdroj: komerčný článok)

Čo obsahujú tablety Rose Guard?

Aj naoko obyčajný výživový doplnok dokáže telo nakopnúť a podporiť aktívny životný štýl. Tablety spoločnosti Herbalife Nutrition pod názvom Rose Guard obsahujú výťažok z rozmarínu a denne nadopujú telo vitamínmi A, C a E, ktoré sú zodpovedné za správne fungovanie imunitného systému a boj proti voľným radikálom. Vedeli ste, že rozmarín má pozitívne účinky nielen na imunitu, ale aj na psychiku a má tiež močopudné vlastnosti? Okrem sily rozmarínu sa v tabletách ukrýva aj kurkuma. O kurkume je známe, že má schopnosť podporovať trávenie a bojuje proti zápalom v tele a voľným radikálom. Kurkuma a rozmarín sú teda akční bojovníci za naše zdravie v podobe výživového doplnku Rose Guard.

S Herbalife Nutrition denne pestrá strava

Okrem tabliet Rose Guard má spoločnosť Herbalife Nutrition v ponuke množstvo iných doplnkov stravy schopných podporiť zdravý životný štýl, reguláciu hmotnosti či budovanie svalovej hmoty. Základom je však denne prijímať optimálne množstvo telu prospešných látok, pretože iba vďaka vitamínom, minerálom a bielkovinám sa dokážu naše telá priblížiť svojím stavom k predstave, akú o nich máme. Netreba zabúdať aj na staré porekadlo „v zdravom tele zdravý duch“. Pocíťte príval energie a dobrej nálady vďaka zdravému životnému štýlu.

Komerčný článok